محل تبلیغات شما
تا حالا شده بخواید یک سلسله کپی پیست انجام بدید ولی وقتی میخواید مطلب مورد نظرتون رو paste کنید ببینید که به خاطر کپی کردن یک مطلب جدید، دیگه متن قبلی paste نمیشه؟ یکی از قابلیت هایی که من خودم در آندروید باهاش آشنا شدم، قابلیت کلیپ بورد این سیستم عامل بود. اما جالبه که ویندوز 10 هم این قابلیت رو داره و از اون جالب تر اینه که مایکروسافت هیچ تلاشی برای معرفی اون نمیکنه! کلیپ بورد یک فضایی در حافظه سیستم شماست که هر چیزی رو که کپی می کنید، یک نسخه در اون حفظ میشه، حالا ممکنه چیزی که شما کپی کردید یک متن 10 صفحه ای باشه و یا تنها یک کلمه باشه. با این کار وقتی شما قصد paste کردن یک مطلبی رو داشته باشید می تونید به راحتی و با استفاده از این قابلیت از بین مطالبی که کپی کردید و در حافظه سیستم موجوده، مطلب دلخواه رو پیست کنید. برای این کار کافیه:
1- در استارت منو ویندوز 10 واژه "clipboard" رو سرچ کنید. 
2- بعد در نتایج بر روی clipboard settings کلیک کنید. 
3- یک پنجره باز می شه که در اون باید در صورت غیر فعال بودن یک اسلایدر که داره راجع به این قابلیت توضیح میده (با عنوان clipboard history) فعالش کنید. 
4- بعد از این مرحله هر وقت دکمه ترکیبی : کلید ویندوز+V رو فشار بدید هر مطلبی رو که کپی کرده باشید (و حتی تصویر) میتونید ببینید و paste کنید.

قابلیت clipboard در ویندوز 10

شبکه 119 باس - شبکه توزیع نمونه استفاده شده به عنوان شبکه تست در مقالات IEEE

برخی کدهای Functionهای استاندارد IEEE C37.2-2008

یک ,رو ,قابلیت ,paste ,ویندوز ,اون ,ویندوز 10 ,که کپی ,این قابلیت ,کلیپ بورد ,paste کنید

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Gerald's style بازی انلاین کامپیوتر یا لب تاب وبلاگ مد توسط سارا ریس webcmanpyga یک فنجان آرامش تور روسیه|تور تایلند|تور مالزی|تور دبی|تور استانبول|تور آنتالیا السلام علیک یا فاطمه الزهراء سلام الله علیها طراحی سایت در کرج|طراحی وب سایت درکرج|آذران وب شعبه کرج|شرکت طراحی سایت در کرج|شرکت طراحی وب سایت در کرج|دامنه|هاست0 اخبار و داستان های میراکلس عباد الرحمن